Gdzie zrobić sesję narzeczeńską w Warszawie

Warszawa jest pełna pięknych i zarazem wyjątkowych miejsc, które mogą okazać się świetnym wyborem na sesję zdjęciową. Gdzie dokładnie warto zrobić sesję narzeczeńską? Które miejsca brać pod uwagę? Poniżej kilka możliwości!

Bulwary Wiślane

Niewątpliwie jednym z piękniejszych miejsc na narzeczeńską sesję plenerową mogą okazać się Bulwary Wiślane. Na przestrzeni kilku ostatnich lat ich wygląd bardzo się zmienił i niczym nie przypominają już bulwarów, które znaliśmy wcześniej. Bulwaru to aktualnie nie tylko rozbudowany teren wzdłuż Wisły, to jedno z piękniejszych miejsc Warszawy, które tętni życiem. Pełno tutaj urokliwych knajpek, barek, czy nawet miejsc, w których można przez chwilę odpocząć. Leżaki, plaża, hamaki, czy po prostu otaczająca zieleń i rzeka stwarzają wiele okazji do tego, by zapewnić sobie nietuzinkową pamiątkę z okresu narzeczeństwa.

Park Krasińskich

Również godnym uwagi miejscem może okazać się Park Krasińskich, który zachwyca nie tylko rozległym terenem, ale również niezliczoną ilością możliwości na piękną sesję narzeczeńską. Do swojej dyspozycji mamy jakże piękny teren zielony w otoczeniu różnego typu krzewów, kwiatów, czy drzew. Do tego urokliwy stawik, piękna architektura i place zabaw, które mogą okazać się fajnym pomysłem na oryginalną sesję narzeczeńską. W szczególności warto brać pod uwagę Park Krasińskich w okresie wiosennym, ponieważ jest tutaj tak barwie, że trudno oderwać oczy.

Stare Miasto i Podzamcze

Na pewno na sesję narzeczeńską sprawdzi się też Stare Miasto, czy Podzamcze, które również tętni życiem. Na samym środku Podzamcza znajdziemy Multimedialny Park Fontann, który każdego wieczora mieni się wieloma kolorami. Widok jest piękny, a jeszcze piękniejsze mogą okazać się zdjęcia w takim otoczeniu. Jeśli zatem marzy nam się barwna sesja narzeczeńska Warszawa, to zdecydowanie tutaj warto się wybrać.

Muzeum Selfie

Jeśli marzy nam się zabawna sesja narzeczeńska, która będzie inna, niż naszych przyjaciół, czy rodziny, to wybór powinien paść na Muzeum Selfie. Czekają tutaj specjalnie przygotowane rekwizyty, które mogą sprawić, że nie tylko zapewnimy sobie oryginalną pamiątkę z okresu narzeczeństwa, ale przy okazji będziemy mieli okazję na dobrą zabawę.