Wesele we własnym ogrodzie – idealne rozwiązanie na pandemiczne czasy

wesele w ogrodzie

Jesteście na etapie planowania wesela? Nie wiecie, jak je zorganizować w pandemicznych czasach? Koniecznie pomyślcie o weselu we własnym ogrodzie!

Dlaczego wesele we własnym ogrodzie?

Powodów, które zachęcają do organizacji wesela we własnym ogrodzie, znajdzie się całkiem sporo, ale najważniejszy to ten, że znika obawa przed zamknięciem w pomieszczeniu, w którym może roznosić się wirus. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy staliśmy się bardzo przewrażliwieni na punkcie swojego zdrowia, czy swoich bliskich.

Dlatego niektórzy z nas do minimum ograniczyli kontakty rodzinne, czy spotkania w większym gronie. Szczególnie jest to widoczne w miejscach zamkniętych, jak sale weselne, ponieważ to właśnie po weselach zgłaszano najwięcej przypadków zachorowań. Aby uniknąć podobnej sytuacji, czy po prostu zwiększyć komfort swoich bliskich, warto pomyśleć o organizacji wesela we własnym ogrodzie. Brak zamkniętych pomieszczeń i duża przestrzeń sprawią, że tego typu problemy znikną.

Nie zapominajmy również o tym, że wesele w ogrodzie prywatnym to również spora oszczędność. Znikają nam koszty związane z wynajmem sali, które aktualnie i tak są mocno wygórowane. Jeśli w takim razie wybór padnie na nasz ogród, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaoszczędzimy znaczną sumę pieniędzy, które będziemy mogli zagospodarować w lepszy sposób.

Poza tym wesele we własnym ogrodzie to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które sprawia, że każdy z nas może mieć takie przyjęcie weselne, jakie mu się marzy. Nic nas tutaj nie ogranicza, tylko własna wyobraźnia.

Wesele we własnym ogrodzie – jak zorganizować?

Jak zatem zorganizować wesele we własnym ogrodzie? Nie jest to takie trudne, jak by się mogło wydawać. Na pewno przyda nam się namiot weselny, bo dzięki temu zapewnimy swoim gościom ochronę przed zmienną aurą, catering, czy zespół weselny/DJ weselny. Dodatkowo warto też pomyśleć o fotografie, który uwieczni całe wydarzenie, czy o dekoracjach, ponieważ one często tworzą klimat danego wydarzenia.